21 - 31 Ocak 2019'da Beraberiz!


Camilerimizin, genç arkadaşlarımıza da her zaman açık olduğunu unutmamalıyız! Genç ve temiz akılların da Allah’ın varlığını hissedip kendilerini keşfetmeye, gündelik hayatlarında Allah’tan aldıkları enerjiyle iyi bir insan olmaya ve ahiret hayatı ile yaşamları arasında denge kurmaya ihtiyaçları var. Bunu öğrenmek için Cami’den daha güzel bir yer olamaz.

Bizler genç arkadaşlarımızı motive ederek Cami kültürünü onlarla tanıştırmaya gönül verdik. Bunun için de çeşitli ödüllerin olduğu bir sistem geliştirdik. Dileriz ki cami kültürünü yaşamlarının bir parçası haline getirmiş nesiller yetiştirebiliriz!..

NAMAZINI CAMİDE KIL, PUANLARI TOPLA, ÖDÜLÜNÜ KAP!


Daha Fazla Bilgi

Kendinle Tanışırsın

Zihnini Temizlersin


Ahireti Hatırlarsın

Yaşamı Anlarsın


Denge Kurarsın

Daha Rahat Odaklanırsın


Cami içerisindeki sessizlik, ruhsal enerji ve rahatlamanın sana olağanüstü katkılar getireceğini biliyor musun?.. . Cami aynı zamanda Allah’ın evi olarak geçer. Yani burada, aslında Rabbimizin misafiri sayılırsın! Unutma, Allah’ın kapısı ve evi sana her zaman açıktır. Camide arkadaşlarınla ve büyüklerinle kıldığın namaz, Allah’ın makamında daha güzel bir namaz olur. Çünkü Rab sana sosyalleşmeni, insancıl olmanı öğütlüyor. Camide geçireceğin zaman psikolojik olarak rahatlamanı sağlar. Burada aklın boş meşguliyetlerden arınır. Sen de camiden çıktığında derslerine, oyununa ve ilgi alanlarına daha rahat konsantre olabilirsin. Hepimizin kendimizi daha iyi tanımamız gerektiğini biliyor musun?.. Camiler kendinle baş başa kalman, kitap okuman ve kendini daha iyi keşfetmen için mükemmel yerlerdir!

Namazını Camide Kıl, Puanları Topla, Ödülünü Kap

Farklı Kategorilerde Yarışma İmkanı

Haydi Çocuklar Camiye

A Kategorisi

6-7 Yaş grubu bu kategoride yarışacaktır.

B Kategorisi

8,9 ve 10 Yaş grubu B kategorisinde yarışacaktır.

C Kategorisi

11,12 ve 13 Yaş grubu C kategorisinde yarışacaktır.

Web -Footer

Ufka Yolculuk'tan Haberin Var mı?

Server Gençlik’in düzenlediği organizasyonlardan biri olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması için kayıtlar başladı. Kendi yaşına uygun olan kategoride yarışarak binlerce ödülden birkaçını kazanabilirsin. Katılım büyük, ödüller de öyle. Katılmak için hemen tıkla!

Ufka Yolculuk'tan Haberin Var mı?

Server Gençlik’in düzenlediği diğer organizasyonlardan biri olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması için kayıtlar başladı. Kendi yaşına uygun olan kategoride yarışarak binlerce ödülden birkaçını kazanabilirsin. Katılım büyük, ödüller de öyle. Katılmak için hemen tıkla!

Giriş Yap