Liste
Çekiliş Sonucu

“Haydi Çocuklar Camiye” projesi, 22 Ocak 2024 Pazartesi günü Sabah Namazı ile başlayıp, 31 Ocak 2024 Çarşamba günü Yatsı Namazı ile sona erecektir. Toplamda 10 gün sürecek projede, çocuklar her namaz vaktinde namaz kılarak puan kazanabilecektir. Proje sonunda en çok puan kazananlar arasından kura ile yapılacak çekilişle sürpriz hediyeler verilecektir.

Sık Sorulan Sorular

Yarışmaya katılmak için hiçbir yaş sınırı yoktur.

Son kayıt tarihimiz bulunmamaktadır. Yarışma Başlama Tarihi: 22 Ocak 2024 Pazartesi günü sabah namazı ile başlıyor Yarışma Bitiş Tarihi: 31 Ocak 2024 Çarşamba günü yatsı namazı ile bitiyor.

Yarışmamıza kayıt ol butonu üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bir telefon numarasına birden fazla kayıt alınabilmektedir. (Şifrelerinin farklı olması gerekmektedir.)

Projenin hedefi çocuklarımızın namazlarını camide cemaatle kılmalarını alışkanlık haline getirmek üzerine kuruludur. Namazın camide kılınması durumunda evde kılınan namaza verilen puandan daha yüksek puan alınacaktır. Kıldığınız namazları aynı gün içerisinde kendi özel sayfanızdan işaretliyorsunuz.

Sabah Namazı : 10 puan + 3 puan
Öğle Namazı : 5 puan + 2 puan
İkindi Namazı : 5 puan + 2 puan
Akşam Namazı : 5 puan + 2 puan
Yatsı Namazı : 8 puan + 3 puan

Yarışmamız, güven esasına dayalıdır. Katılımcının veya ebeveyninden siteden yapmış olduğu namaz girişleri baz alınacaktır.

Projeye yurtdışından katılmak mümkündür. Fakat, yurtdışı katılımcılarına merkezi ödül verilemeyecektir. Ebeveyni tarafından ödüller verilecektir.

Proje başladığında kişisel sayfanıza giriş yaparak puanlarınızı ve profil görüntüleyebilirsiniz.

Projeye katılmak için, www.haydicocuklarcamiye.com adresinde yayınlanmakta olan "Kayıt Formunu" doldurman yeterlidir.

Merkezi olarak, çekilişle ödül kazanan binlerce kişiye ödül vereceğiz. Bu ödüllerin bir kısmına destek olabilir hatta destek bulma konusunda gayret gösterebilirsin. Bu konudaki talebini ana sayfa üzerindeki "Ödül Desteği" butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya kaydolduktan sonra kullanıcı girişi yaptığınız zaman "Arkadaşını Davet Et" butonunu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. En çok arkadaşını davet eden 100 kişiye süpriz hediye verilecektir.

Destek ve Tanıtım Gönüllüsü Olun

Haydi çocuklar camiye projesine gönüllü veya ödül desteği verebilirsiniz.